Ідеальний подарунок дитині 3-10років

Скоро свято? Діти з нетерпінням чекають на диво, а Ви все ще в пошуках подарунка, який приведе у захват і принесе користь?

Жодних сумнівів – і в 3 роки, і в 5 років і в 10 – найкращий подарунок – увага близьких до кожної маленької і великої перемоги дитини.
Дуже важливо помічати всі успіхи вашого малюка, вчити дитину ставити цілі і радіти разом їх досягненню.

Якщо Ви шукаєте подарунок, який допоможе в розвитку, в навчанні корисним звичкам; подарунок, який в ігровій формі навчить вашу дитину бути самостійною – магнітна дошка мотивації Get it done – якраз те що треба.

На початку тижня ви домовляєтеся з дитиною про те, які завдання вона буде виконувати, обговорюєте кількість зірочок, необхідних для того щоб отримати приз.

Призи це емоції, а не предмети. Наприклад, приготувати піцу з друзями, сходити в кіно всією родиною або придумати домашній піратський квест.

Допоможіть вашій дитині зрозуміти, що роблячи маленькі кроки, можна досягти великих цілей.

У коробці з ігровим набором GET IT DONE ви знайдете:
⭐️магнітну дошку формату А3;
⭐️ 20 магнітів-завдань;
⭐️ 30 магнітів-заохочень;
⭐️ 2 порожніх магніти і маркер для імені дитини і цілі тижня.

Крім того, всередині коробки вас чекає лист від монстрика на ім’я «GID», який дитина зможе прочитати самостійно або з вашою допомогою, а також невеликий мішечок для зберігання магнітів.

Дошка мотивації ДОПОМОЖЕ:
✅ перетворити щоденні завдання на веселу гру;
✅ засвоїти важливі вміння і навички;
✅ навчити самостійності;
✅ використовувати заохочення замість покарань.

Яскраві ілюстрації, веселий герой-монстрик😈, прості завдання і різнокольорові магніти – все продумано до найдрібніших деталей, щоб зацікавити дитину.
Ви можете замовити ігровий набір за акційною ціною – 999 гривень.

Доставка здійснюється службами Нова пошта або Укрпошта за стандартними тарифами за рахунок покупця. Відправки формуються відразу після оплати.